Print this page
Четвер, 17 червня 2021 08:19

У ЛьвДУВС провели протипожежні тренування

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися навчання з пожежної безпеки. Тренування провели для курсантів та особового складу університету, аби відпрацювати алгоритм дій у випадку виникнення пожежі.

 1

За легендою, на другому поверсі у одному з кабінетів через несправність побутової техніки загорілася підлога та меблі. Виникла загроза поширення вогню у інші приміщення.

Тренування розпочали із відпрацювання дій чергового. Він одразу ж повідомляє про подію рятувальників. Тим часом загін оперативного реагування пожежного формування проводить евакуацію людей з осередку пожежі.

На територію університету заїжджає пожежна машина. Рятувальники драбиною піднімаються на другий поверх і допомагають людям через вікно залишити кабінет.

У цей час біля навчального корпусу керівник медико-санітарної частини розгортає медичний пункт та готує його до надання допомоги потерпілим під час пожежі. Постраждалим накладають пов'язки на рани та шину на переломи.

Умовну пожежу локалізують та гасять від внутрішнього пожежного крана. Усі, хто потребував допомоги, - отримують її, а присутнім на тренуванні наглядно показують, як користуватися вогнегасником ВП-5(3).

 12

Завершили навчання підведенням підсумків.

Read 635 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС