UA

Понеділок, 14 червня 2021 11:39

Майбутні психологи побували на майстеркласі з абстрактного живопису

(1 Vote)

Студенти-психологи Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС відвідали творчий майстерклас зі створення живопису у техніці флюід арт. Таке заняття стало першим знайомством із арттерапією, яку здобувачі вивчатимуть згодом.

Як розповіла доцентка кафедри соціально-поведінкових, гуманітарних наук та економічної безпеки Людмила Андрушко, флюід арт – це новий вид абстрактного живопису. «Цю техніку часто називають своєрідною медитацією і відображенням внутрішнього світу особистості. Вона полягає у перемішуванні акрилових фарб та їх нанесенні на полотно або інші предмети. Створюючи такі абстрактні візерунки, людина відображає свої глибинні переживання та емоції», - зауважила Людмила Андрушко.

Під час майстеркласу майбутні психологи спробували висловити свої почуття у творчості та закодувати власні емоції у кольорові візерунки. Поєднуючи різні барви та орнаменти, здобувачі створили неповторні картини, що віддзеркалили їхній внутрішній світ.