UA

П'ятниця, 11 червня 2021 11:33

Курсанти-першокурсники продемонстрували свої таланти

(1 Vote)

До Дня друзів у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» відбувся святковий захід. Першокурсники продемонстрували свої творчі здібності та подарували гарний настрій усім, хто цінує справжню дружбу.

Цього дня курсанти усіх факультетів зібралися у центрі дозвілля, аби разом відсвяткувати День друзів. Захід також приурочили до Дня батька, який цього року відзначатимуть лише втретє.

Ведучими події були Юлія Мороз, курсантка факультету №1, та Руслана Ковбас, вихованка факультету №2.

На святі виступили Христина Клапіюк, першокурсниця факультету №1, та Марта Турчин, курсантка факультету №2. Дівчата вразили присутніх своїм співочим талантом.

А Максим Дармовіс з факультету №2 та Дарина Фотіна, вихованка факультету №3, продекламували вірші.

Захід подарував глядачам багато позитивних емоцій та вкотре продемонстрував, що серед університетської молоді є чимало обдарованих юнаків та дівчат.