UA

Четвер, 10 червня 2021 08:33

Курсанти ЛьвДУВС розповіли про правила безпеки на дорозі вихованцям центру «Оберіг»

(1 Vote)

Днями до Навчально-реабілітаційного центру «Оберіг», що у Львові, завітали третьокурсники факультету №2 ЛьвДУВС. Курсанти поспілкувалися із дітками, які навчаються у закладі, та розповіли їм про Правила дорожнього руху.

У центрі «Оберіг» опікуються дітьми із особливими освітніми потребами, допомагають їм інтегруватися у суспільство та сприяють всебічному розвитку малечі. Для вихованців закладу вкрай важливі турбота та підтримка, тож вони завжди з радістю зустрічають гостей.

Курсанти привезли діткам подарунки – книги, канцелярське приладдя та солодкі гостинці. А ще – розказали малечі про правила безпеки на дорозі та закликали їх бути завжди уважними й обережними.