Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 09 червня 2021 15:23

Працівники та вихованці ЛьвДУВС продовжують вакцинуватися від COVID-19

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ понад сімдесят працівників та вихованців вишу отримали дозу вакцини від COVID-19. Щеплення проводили медпрацівники Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України у Львівській області» препаратом CoronaVac.

1

Лікар-терапевт ЛьвДУВС Роман Матвейко відзначив, що вакцинація – це безпечний та дієвий спосіб захистити себе від захворювання.

2

«Завдяки вакцині в людини формується необхідний імунітет, який захищає від коронавірусу та супутніх ускладнень»,- підкреслив він.

3

Роман Матвейко також додав, що пів сотні представників вишу повністю провакциновані, а ще понад 120 очікують другого етапу щеплення.

4

Лікар-терапевт Територіального медичного об’єднання МВС України у Львівській області Мар’яна Пинда пояснила важливість ревакцинації.

5

«Після першої дози вакцини не створюється відповідний імунітет, саме тому необхідно щепитися двічі. Крім цього, вакцинуватися потрібно і тим, хто вже перехворів. Адже досі достеменно не досліджено, наскільки тривалим після захворювання є імунітет», - розповіла лікар-терапевт.

6

Вона також відзначила, що вакцинація від коронавірусу є щорічною та плановою.

7

Представниця медичного об’єднання наголосила, що вакцинація є вкрай важливою та необхідною, адже допоможе виробити колективний імунітет та побороти COVID-19.

Read 131 times