UA

Вівторок, 08 червня 2021 12:33

Курсант ЛьвДУВС Микола Козак увійшов до числа стипендіатів Кабінету Міністрів України

(1 Vote)

Третьокурсник факультету №1 ЛьвДУВС Микола Козак отримав академічну стипендію Кабінету Міністрів України. Курсанта було відзначено за особливі успіхи у навчанні та активну громадську позицію.

Юнак є членом товариства юних науковців вишу, старостою наукового гуртка кафедри кримінального процесу та криміналістики, а також учасником гуртка «Цивіліст».

«Я цікавлюся різними галузями права. Та, вступивши до наукового товариства, зрозумів, що мені найбільше подобається досліджувати теми з кримінального процесу», - розповідає стипендіат.

Микола активно займається науково-дослідною діяльністю та невпинно працює над своїм професійним розвитком, адже у майбутньому прагне стати висококласним слідчим.

Крім цього, хлопець є учасником Ради курсантського самоврядування університету.

Академічну стипендію Кабінету Міністрів України призначають найбільш обдарованим студентам та аспірантам. У ІІ семестрі 2020/2021 навчального року стипендіатами Кабміну стали близько сотні здобувачів закладів вищої освіти.