Шаблоны Joomla 3.5


UA

Вівторок, 08 червня 2021 10:33

«Вакцинуйтеся, щоби захистити себе та своїх близьких», - лікар-епідеміолог Ірина Куліш

Written by
Rate this item
(1 Vote)

До ЛьвДУВС завітала лікар-епідеміолог Центру превентивної медицини ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Львівській області» Ірина Куліш. Вона поспілкувалася з третьокурсниками факультету №3 і розповіла їм, як вберегтися від COVID-19.

 1

Представниця Центру превентивної медицини наголосила, що в Україні використовують лише сертифіковані вакцини від коронавірусу. «Вони є цілком безпечними та дозволеними до використання Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Європейським агентством з лікарських засобів», – зазначила Ірина Куліш.

 2

Фахівчиня розповіла, що найдієвіший та найефективніший спосіб захистити себе від хвороби – це вакцинація.

«Щеплення стовідсотково вбереже вас від важкого перебігу захворювання, госпіталізації та летальних випадків. Навіть якщо ви захворієте після вакцинації, хвороба протікатиме у легкій формі або ж взагалі безсимптомно», - підкреслила Ірина Куліш.

 3

Вона навела курсантам статистику щодо кількості щеплених від коронавірусу. «Сьогодні в Україні вакцинувалося близько 1,4 мільйона осіб. Чим більше людей буде щепитися, тим меншим буде ризик заразити невакцинованих. Адже не варто забувати, що в суспільстві є категорії людей, яким не можна вакцинуватися через стан свого здоров’я, до прикладу, онкохворі», - зауважила експертка.

 4

«Для формування колективного імунітету потрібно охопити вакцинацією 70 % дорослого населення. І лише після цього ми зможемо повернутися до активностей та способу життя, від яких відмовлялися через пандемію», - звернулася до вихованців ЛьвДУВС Ірина Куліш.

 5

«Вакцинуйтеся, щоби захистити себе та своїх близьких, які можуть бути у групі ризику», - закликала насамкінець лікар-епідеміолог.

Read 118 times