Шаблоны Joomla 3.5


UA

Понеділок, 07 червня 2021 17:40

Представники відомчих вишів позмагалися у турнірі з прикладної стрільби

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Днями у столиці вперше відбувся турнір із прикладної стрільби «Кубок Міністра внутрішніх справ України». Учасниками змагань стали команди закладів вищої освіти МВС.

1

Турнір проходив на базі Національної академії внутрішніх справ. За перемогу боролися по дві команди від кожного вишу. До однієї із них входили курсанти, а друга складалася із офіцерів закладу освіти.

1

Учасники турніру повинні були виконати п’ять динамічних вправ.

1

«Практична стрільба вимагає збереження певного балансу між швидкістю та точністю, адже усі мішені необхідно вразити не тільки максимально влучно, але й блискавично. Результатом вправи є так званий хіт-фактор, що враховує час виконання та результати влучності. У кого цей показник найвищий - той і переміг», - пояснив представник команди офіцерів ЛьвДУВС, завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Юрій Йосипів.

1

Він також розповів, що учасникам турніру потрібно було самостійно обирати оптимальний маршрут руху між мішеням. Відкривати та вести вогонь доводилось із незручних положень, у русі та із заміною магазину.

1

За підсумками змагань збірна курсантів ЛьвДУВС зайняла п’яте загальнокомандне місце. А в індивідуальному заліку підполковник поліції Юрій Йосипів посів сьоме місце серед понад пів сотні стрільців та вийшов у фінал турніру, де учасники виконували додаткову вправу під назвою «Дуель».

1

«Змагання з практичної стрільби є новим видом стрілецької дисципліни. Тож завдяки турніру ми отримали чималий практичний досвід та вдосконалили власні навички», - підкреслив завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Юрій Йосипів.

 

Фото НАВС

Read 154 times