UA

Понеділок, 07 червня 2021 17:40

Представники відомчих вишів позмагалися у турнірі з прикладної стрільби

(1 Vote)

Днями у столиці вперше відбувся турнір із прикладної стрільби «Кубок Міністра внутрішніх справ України». Учасниками змагань стали команди закладів вищої освіти МВС.

Турнір проходив на базі Національної академії внутрішніх справ. За перемогу боролися по дві команди від кожного вишу. До однієї із них входили курсанти, а друга складалася із офіцерів закладу освіти.

Учасники турніру повинні були виконати п’ять динамічних вправ.

«Практична стрільба вимагає збереження певного балансу між швидкістю та точністю, адже усі мішені необхідно вразити не тільки максимально влучно, але й блискавично. Результатом вправи є так званий хіт-фактор, що враховує час виконання та результати влучності. У кого цей показник найвищий - той і переміг», - пояснив представник команди офіцерів ЛьвДУВС, завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Юрій Йосипів.

Він також розповів, що учасникам турніру потрібно було самостійно обирати оптимальний маршрут руху між мішеням. Відкривати та вести вогонь доводилось із незручних положень, у русі та із заміною магазину.

За підсумками змагань збірна курсантів ЛьвДУВС зайняла п’яте загальнокомандне місце. А в індивідуальному заліку підполковник поліції Юрій Йосипів посів сьоме місце серед понад пів сотні стрільців та вийшов у фінал турніру, де учасники виконували додаткову вправу під назвою «Дуель».

«Змагання з практичної стрільби є новим видом стрілецької дисципліни. Тож завдяки турніру ми отримали чималий практичний досвід та вдосконалили власні навички», - підкреслив завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Юрій Йосипів.

Фото НАВС