UA

Понеділок, 07 червня 2021 16:31

Команда ЛьвДУВС взяла участь у всеукраїнському чемпіонаті товариства «Динамо» з поліатлону

(1 Vote)

У Львові відбувався Чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону. Учасниками події стали команди із різних регіонів, зокрема, збірні закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Чемпіонат проходив у декілька етапів: спортсмени змагалися у стрільбі з пневматичної зброї, плаванні та бігу. Переможців визначали у загальнокомандному та особистому заліку.

У плаванні на дистанції 100 м найшвидшим виявився першокурсник факультету №1 Олександр Мельниченко. Суттєво випередивши усіх суперників, він здолав відстань із результатом 53,7 сек. та виборов «золото».

У загальнокомандному заліку збірна університету посіла десяте місце.

Переможців та призерів чемпіонату було нагороджено кубками, дипломами та медалями.