UA

Понеділок, 07 червня 2021 12:55

Представниця НДЕКЦ поділилася практичним досвідом із курсантами

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося заняття на тему «Проблемні питання огляду місця події з метою виявлення, вилучення, упакування та дослідження біологічних слідів людини». Про різні методи та підходи до роботи слідчого на місці вчинення кримінального правопорушення курсантам факультету №1 розповіла Аліна Зинь, завідувачка відділу біологічних досліджень та обліку Львівського НДЕКЦ МВС України.

Фахівчиня звернула увагу на ефективність використання спеціальних знань і науково-технічних засобів під час роботи із біологічними слідами, які є вагомими речовими доказами у кримінальних провадженнях про вбивства, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, розбійні напади, зґвалтування, пограбування тощо.

Під час заняття також йшлося про тактичні і дослідницькі прийоми, які необхідно використовувати під час огляду місця події з урахуванням виду кримінального правопорушення. Здобувачам, крім цього, розповіли про правила поводження із біологічними слідами людини під час отримання зразків для експертизи з метою збереження їхньої доказової актуальності.

Курсанти охоче ставили запитання та отримували на них вичерпні відповіді. Заняття відбулося за сприяння відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.