Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 04 червня 2021 16:39

Вакцинація – найдієвіший спосіб захистити себе від COVID-19

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ триває вакцинація від COVID-19.

На важливості вакцинації наголошують медики. Вони переконують: це єдиний дієвий спосіб захистити себе від небезпечного захворювання.

Цього тижня у ЛьвДУВС відбулося декілька зустрічей із представниками Територіального медичного об’єднання МВС України у Львівській області, під час яких йшлося про те, як вберегтися від коронавірусу.

1

Із курсантами спілкувалася очільниця Центру превентивної медицини Ірина Куліш. Вона, насамперед, розповіла молоді про найпоширеніші симптоми COVID-19 та ознайомила зі статистикою захворюваності в Україні.

1

«Аби вберегтися від коронавірусу, потрібно дотримуватися безпечної дистанції, ретельно мити руки, якомога частіше провітрювати приміщення, використовувати антисептики. Втім, найдієвішим способом захистити себе та своїх рідних від захворювання є вакцинація», - підкреслила Ірина Куліш.

1

Вона також зазначила, що усі вакцини, які використовуються на сьогодні в Україні є ефективними та абсолютно безпечними.

1

Ірина Куліш детально пояснила молоді, що таке колективний імунітет та чому для подолання пандемії вкрай важливо вакцинувати більшість дорослого населення країни.

1

Представниця Територіального медичного об’єднання спростувала найбільш поширені міфи про вакцинацію та детально відповіла на запитання, які цікавили присутніх.

1

Насамкінець Ірина Куліш побажала усім бути здоровими та закликала подбати про свій захист від COVID-19.

Read 176 times