UA

П'ятниця, 04 червня 2021 11:27

Визначено переможців університетських змагань з волейболу

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулись змагання з волейболу. Учасниками першого туру були 8 команд, до фіналу вийшли 4 кращих.

Спортивну подію організували та провели представники кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2.

Спортсмени продемонстрували неабияку згуртованість та прагнення до перемоги. Кожен із гравців доклав максимум зусиль, аби саме його команда отримала перевагу.

У підсумку кращою командою університету з волейболу стала збірна 2 курсу факультету №1. «Срібло» вибороли другокурсники факультету №3, а «бронзу» отримали першокурсники факультету №1. Почесне четверте місце здобули першокурсники факультету №2.

Кращим гравцем змагань став курсант 2 курсу факультету № 1 Василь Славитяк.

Вітаємо переможців і призерів спортивної події, бажаємо успіху та підкорення нових вершин!