Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 04 червня 2021 09:39

Представниця ЛьвДУВС долучилася до проведення тренінгу з протидії торгівлі людьми

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Вінниці відбувся тренінг «Симуляційна вправа «Посилення взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми». Навчання тривали впродовж кількох днів.
На основі сценаріїв, які розробили експерти, учасники відпрацьовували спільні дії під час розслідування випадків трудової та сексуальної експлуатації.

1

Захід проводився у межах проєкту ОБСЄ «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

Учасниками симуляційної вправи стали представники Вінницької та Житомирської областей.

Як зазначила заступниця Міністра соціальної політики Ольга Ревук на своїй офіційній сторінці у Facebook, цей тренінг став ще одним актуальним кроком у рамках заходів з нагоди відзначення Дня Європи в Україні. «Планується проведення серії таких симуляційних вправ для представників інших регіонів», - анонсувала вона.

1

Навчання провели задля вдосконалення практичних навичок ідентифікації постраждалих, забезпечення цілісного підходу і комплексності допомоги особам, які зазнали трудової та сексуальної експлуатації, посилення міждисциплінарного підходу на різних етапах протидії торгівлі людьми.

1

До заходу долучилася завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС Олександра Захарова. Після завершення тренінгу вона отримала відповідний сертифікат про проходження симуляційної вправи.

Read 153 times