UA

25 червня відбудеться науковий семінар «Сучасний конституціоналізм: проблеми теорії та практики»

Запрошуємо до участі в роботі наукового семінару «Сучасний конституціоналізм: проблеми теорії та практики», який відбудеться 25 червня.

Напрями роботи наукового заходу:

1. конституціоналізм: соціально-політичний вимір;
  2. історія та сучасний стан розвитку українського конституціоналізму;
  3. проблеми реалізації конституційних прав і свобод людини та громадянина в Україні;
  4. шляхи вдосконалення діяльності органів публічного адміністрування в Україні;
  5. місцеве самоврядування та проблеми територіальної організації влади в державі.

Для участі у роботі наукового семінару запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні задекларованої проблематики.

Науковий семінар проходитиме у Львівському державному університеті внутрішніх справ за адресою: 79007, м. Львів, Замарстинівська, 9; навчальна аудиторія № 1.

У випадку продовження терміну карантинних обмежень семінар відбудеться у дистанційному форматі на базі платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету.

Планується безкоштовне видання електронного збірника тез доповідей учасників наукового семінару.

Заявку на участь у роботі наукового семінару та тези доповідей просимо надіслати до 22 червня на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткова інформація та заявка на участь розміщені за посиланням