UA

Середа, 19 травня 2021 17:39

У ЛьвДУВС відбулося останнє в навчальному році засідання товариства юних науковців вишу

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ дистанційно відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених.

У заході взяли участь начальниця відділу ювенальної превенції поліції Львівщини Ольга Ковальчук та старший інспектор сектору ювенальної превенції Львівського районного управління Уляна Лукашук.

Представниці поліції ознайомили присутніх з особливостями роботи працівників цього підрозділу.

Після цього свої доповіді представили вихованці ЛьвДУВС. Другокурсник факультету № 1 Дмитро Єзерський презентував тему «Врахування працівниками ювенальної превенції у професійній комунікації вікових особливостей психофізіологічного розвитку дітей». Курсант 3-го курсу факультету № 3 Назар Заблоцький виступив із доповіддю про стандарти професійної етики в правоохоронній діяльності.

Про кримінальне провадження, дружнє до дитини, присутнім розповіла ад’юнкт 2-го курсу кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 Мар’яна Червінко.

В рамках відзначення 25-ї річниці Конституції України на засіданні виступила доцент кафедри теорії права, конституційного та приватного права факультету № 1 Оксана Онишко. Вона представила слухачам доповідь на тему «Конституція – основний закон держави» та навела присутнім цікаві факти й останні зміни до КУ.

Наприкінці зустрічі куратор Наукового товариства відділу організації наукової роботи Юлія Шевців подякувала учасникам за плідну наукову працю протягом 2020-2021 навчального року.