UA

Середа, 19 травня 2021 16:08

Курсанти ЛьвДУВС побували у музеях Львова

(1 Vote)

З нагоди Міжнародного дня музеїв курсанти факультету №2 Львівського державного університету внутрішніх справ відвідали музеї міста.

Вихованці вишу побували у музеї «Територія Терору», створеного на місці, де колись була пересильна тюрма №25, а перед цим львівське ґетто. Вихованці вишу оглянули експозицію, відвідали сторожові вежі, загородження з колючого дроту та інші тогочасні інфраструктурні об’єкти.

Крім цього, здобувачі відвідали Національний музей імені Андрія Шептицького. Вони дізналися, що в експозиції представлено найбільше та найповніше зібрання українського середньовічного сакрального мистецтва XII-XVIII ст.: іконопис, рукописи та стародруки, декоративна різьба, металопластика, гаптовані тканини, а також пам’ятки українського бароко.

Юнаки та дівчата також побували і в Музеї етнографії та художнього промислу. У залі музичних інструментів вони побачити піанофорте 1791 р. та ексклюзивний англійський посуд фабрики Д. Веджвуда «Етрурія». Особливе місце в експозиції займає колекція годинників, найбільша та найцінніша в Україні. Близько 450 пам'яток репрезентують різні європейські країни, епохи, стилі та майстрів.