UA

Вівторок, 18 травня 2021 12:27

У ЛьвДУВС відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

(1 Vote)

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Управління та адміністрування» за спеціальністю «Менеджмент».

Свою наукову роботу на розсуд спеціалізованої вченої ради представила аспірантка кафедри менеджменту Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС Юлія Ільків. Тема дослідження – «Формування механізму управління безпековою діяльністю інноваційно-активного підприємства».

Науковий керівник роботи – доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту Інституту управління, психології та безпеки вишу Марта Копитко.

«У дисертації розглянуто сутність, зміст і структуру механізму управління безпековою діяльністю інноваційно-активного підприємства, теоретичні основи безпекової діяльності в умовах нестабільності середовища їх функціонування та концептуальні засади управління такими підприємствами», – відзначила дисертантка.

Офіційними опонентами виступили:  доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету Євгеній Рудніченко та  доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і оподаткування Української академії друкарства Андрій Штангрет.

Представлена наукова робота стала предметом жвавих обговорень та дискусій. За результатами захисту спеціалізована вчена рада прийняла рішення присвоїти Юлії Ільків ступінь доктора філософії з галузі знань «Управління та адміністрування» за спеціальністю «Менеджмент».

Бажаємо дисертантці успіхів у подальшій науковій діяльності.