Print this page
Вівторок, 18 травня 2021 06:50

Юрій Назар розповів про умови вступу на магістерські програми

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Про умови вступу на магістратуру під час прямого ефіру в Instagram говорив Юрій Назар, відповідальний секретар приймальної комісії ЛьвДУВС. Він ознайомив майбутніх слухачів магістратури із переліком освітньо-професійних програм, за якими можна вступати до університету, розповів про переваги навчання у виші та вимоги до вступників.

За словами відповідального секретаря, щоб вступити на навчання за кошти державного бюджету, вступник має бути працівником поліції. Для вступу на стаціонарне навчання (бюджет) передбачено дві програми – «Право» й «Правоохоронна діяльність» (заочна форма – тільки друга). Вступаючи за кошти фізичних та юридичних осіб, здобувач може обирати серед освітньо-професійних програм «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Управління і безпека організації» та «Фінансова розвідка» (стаціонарне та заочне навчання).

 IMG 4705

Варто зауважити, що цьогоріч вступ на магістерську програму «Право» є обмеженим для осіб, які раніше не здобули ступінь бакалавра за цією ж спеціальністю. Вступаючи на інші освітньо-професійні програми, здобувач може мати диплом бакалавра будь-якого спрямування.

Щоб вступити на спеціальність «Право» необхідно пройти єдиний вступний іспит з іноземної мови (за технологіями ЗНО) та єдине фахове вступне випробовування (також за технологіями ЗНО). Правила прийому на магістратуру за іншими спеціальностями передбачають єдиний вступний іспит з іноземної мови (за технологіями ЗНО) та фахове випробовування у ЛьвДУВС.

Процедура вступу здійснюється у два етапи: 1) реєстрація на вступні іспити (11 травня – 3 червня) та їх складання (30 червня – ЗНО, фахове випробування – 2 липня); 2) подання документів до ЛьвДУВС (15 липня – 23 липня) та на усі освітньо-професійні програми (крім «Право») складання фахового випробовування.

Щоб зареєструватися на ЗНО, особа має змогу подати необхідні документи у ЛьвДУВС (Городоцька, 26) і отримати екзаменаційний листок. Також є можливою дистанційна форма подання – вступнику потрібно відсканувати й відіслати необхідні документи на електронну пошту приймальної комісії (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) і отримати екзаменаційний листок поштою або очно.

Необхідні документи:

- Анкета і заява

- Документ, що посвідчує особу

- Облікова картка платника податків

- Фотокартки для документів

- Довідка, видана за місцем навчання щодо його планового завершення та отримання диплому або документ про здобуття вищої освіти (якщо особа здобула диплом раніше).

Після здачі обох іспитів вступникам за кошти фізичних осіб потрібно зареєструвати електронний кабінет і подати усі необхідні документи для вступу у ЛьвДУВС. Поліцейським, що вступають на навчання за кошти державного бюджету, необхідно сформувати особову справу.

Read 863 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС