UA

Вівторок, 18 травня 2021 08:58

Курсанти ЛьвДУВС взяли участь у змаганнях із поліатлону

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися змагання із поліатлону. У них взяли участь вихованці перших-третіх курсів факультетів №1, №2 і №3. Змагання складалися із двох частин: стрільба із пневматичної зброї проводилася у тирі університету на вул. Городоцькій, 26; змагання із бігу відбувалися на стадіоні по вул. Кривоноса, 1.

В особистій першості серед хлопців перемогу здобув Роман Микийчук, першокурсник факультету №1; друге місце посів Руслан Бура, другокурсник факультету №2; третє місце – Данило Вишинський, третьокурсник факультету №2.

Серед дівчат перше місце отримала Наталія Митчак, третьокурсниця факультету №2; друге місце посіла Надія Гундерук, другокурсниця факультету №1; третє місце взяла Поліна Прищенко, другокурсниця факультету №3. Особиста першість визначалася відповідно до правил змагань із поліатлону.

У командній першості перемогу здобули третьокурсники факультету №2; на другому місці опинилися другокурсники факультету №3; третє місце посіла команда першокурсників факультету №1. Командна першість визначалася по сумі набраних балів із кожного виду спорту.

Вітаємо переможців та бажаємо їм наснаги для нових звершень!