UA

Понеділок, 17 травня 2021 15:39

Вихованців вишу нагородили за їхні особисті досягнення в науці та творчості

(1 Vote)

Сьогодні під час ранкового шикування ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута відзначив вихованців вишу за їхні особисті досягнення в науці та творчості.

За результатами I туру конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належить до сфери управління МВС України, нагородили дипломами:

- за I місце – Христину Залужну, курсантку 3-го курсу факультету №2 у номінації «Тактико-спеціальна та службово-бойова підготовка»;

- за II місце – Вікторію Надурак, курсантку 2-го курсу факультету №1 у номінації «Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень, філософія права»;

- за III місце – Ольгу-Марію Зінчин, курсантку 2-го курсу факультету №2 у номінації «Адміністративно-правові науки»;

- за III місце – Софію Кирильчук, курсантку 2-го курсу факультету №3 у номінації «Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень, філософія права».

Вихованців вишу нагородили за їхні особисті досягнення в наці та творчості

За результатами II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень, філософія права» нагородили дипломом:

- за II місце – Вікторію Надурак, курсантку 2-го курсу факультету №1.

За особисті здобутки, активну наукову працю, досягнення значних показників у навчанні та з нагоди святкування Дня науки відзначили правами начальника ГУНП у Львівській області Романа Білого, третьокурсника факультету №1.

Крім цього, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків під час несення служби з охорони публічної безпеки і порядку у місті Львові 01, 02, 08 та 09 травня очільник вишу заохотив здобувачів ЛьвДУВС.

Нагородження дипломами першокурсників відбулося також у навчально-тренувальному відділі «Верещиця». Відзнаки їм вручила проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська.

Так, за результатами конкурсу на краще декламування української поезії та прози курсантів нагородили дипломами в категорії «Поезія українських авторів»:

- «Гран-Прі» - Юлію Ільчишин – курсантку 1-го курсу факультет № 1;

- за I місце – Юрія Сочина – курсанта 1-го курсу факультет № 3;

- за II місце - Руслану Ковбас – курсантку 1-го курсу факультет № 2;

- за II місце – Дарину Фотіну - курсантку 1-го курсу факультет № 3;

- за III місце – Марію Данильців - курсантку 1-го курсу факультету № 1;

- за III місце – Ярослава Надяба – курсанта 1-го курсу факультету № 3;

- Вікторію Разік – курсантку 1-го курсу факультету № 3 у номінації «патріотизм та високий рівень національної свідомості».

Крім цього, 26 квітня виповнилось 35 років від дня Чорнобильської катастрофи.

Українською Асоціацією «Чорнобиль» органів та військ МВС України було організовано фестиваль «Дзвони Чорнобиля-2021», у якому взяли участь п’ять здобувачів вищої освіти та один науковий працівник університету.

Тож Дипломом Української Асоціації «Чорнобиль» нагородили першокурсника факультету №1 Артема Фіало.

Вітаємо юнаків та дівчат з їхніми здобутками. Бажаємо підкорення нових вершин!