UA

Понеділок, 17 травня 2021 11:16

З профорієнтацією на Тернопільщині

(1 Vote)

Представники ЛьвДУВС з профорієнтаційним візитом побували в Коропецькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою, що на Тернопільщині. Тут для вихованців закладу відбувся виїзний День відкритих дверей.

Провідний фахівець факультету №1 Микола Пацкан та курсанти вишу Богдан Бурдельний, Вікторія Надурак, Лілія Дармороз, Анна Дідик і Тетяна Тенкач розповіли про особливості здобуття освіти у ЛьвДУВС. Вони ознайомили ліцеїстів зі спеціальностями, яких навчають в університеті.

Здобувачі вишу описали присутнім, які гуртки та спортивні секції діють у ЛьвДУВС та відповіли на всі запитання.

Насамкінець зустрічі ліцеїсти отримали буклети з інформацією про виш та переглянули презентаційні відеоролики.