UA

Субота, 15 травня 2021 09:00

Вітання з нагоди Дня науки

(1 Vote)

Вельмишановні академіки, професори, доценти, викладачі, докторанти, ад‘юнкти, аспіранти, курсанти, студенти, наукові співробітники, редактори і всі, хто своєю діяльністю пов‘язаний із наукою!

Дорогі колеги-науковці!

На адресу Університету надійшли вітальні адреси з нагоди Дня науки в Україні від Міністра внутрішніх справ України Арсена АВАКОВА, Державного секретаря МВС України Олександра ТАХТАЯ та директора Департаменту персоналу МВС України Геннадія ДОСКЕВИЧА.

Я приєднуюся до всіх привітань з нагоди професійного свята працівників наукової сфери!

Без науки немислиме сучасне життя, а тим більше майбутнє. Наука завжди була джерелом суспільного прогресу та соціального добробуту і зараз є запорукою розвитку людства. Наука розвиває технології, удосконалює виробництво, змушує замислюватися над таємницями життя і зрештою робить життя комфортнішим, полегшуючи одні процеси і водночас ускладнюючи інші.

cc

Науку створюють люди. Саме ваш, шановні колеги, практичний досвід, професіоналізм, активна життєва позиція та нелегка щоденна кропітка праця є запорукою успішного розвитку науки. Ми з вами можемо стати містком порозуміння поколінь, каналом передачі наукової інформації, акумулятором теорій та ідей для подальшого руху людства. Ми маємо зберегти і передати мудрість попередників. А вже майбутньому поколінню вчених – нинішнім нашим вихованцям – доведеться вивчати і формулювати інноваційні рішення для подолання проблем глобалізованого та швидкоплинного світу з урахуванням щоразу нових викликів. Тому вони мають бути озброєні найновішими знаннями, розвивати творче мислення та комунікаційні навики.

Кожному з вас дякую за роботу, за ваші наукові здобутки та освітянські новації! Прошу не зупинятися, розвиватися, вдосконалюватися, кликати інших за собою і додавати енергії тому вічному двигуну, який називається «НАУКА». Великих вам перспектив на цьому шляху, високих рівнів цитування та рейтингів, нових наукових ступенів і вчених звань!

Нехай День науки буде справді нашим спільним професійним святом!

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ

кандидат юридичних наук, професор Роман БЛАГУТА