UA

П'ятниця, 14 травня 2021 14:53

Відбулася урочиста академія ЛьвДУВС з нагоди Дня науки

(1 Vote)

З нагоди Дня науки у Львівському державному університеті внутрішніх справ пройшла урочиста академія постійного особового складу університету. Науковців привітали зі святом, вручивши нагороди й відзнаки за професійні заслуги й досягнення. Модератором заходу стала Ольга Балинська, проректор ЛьвДУВС.

Із вітальним словом до присутніх звернувся Роман Благута, ректор ЛьвДУВС. «Висловлюю вам слова вдячності і захоплення вашою працею. Заклад вищої освіти не є можливим без якісної наукової підтримки. Саме тому у День науки ми традиційно згадуємо ваші досягнення, шануємо наших науковців. За минулий рік ви підготували велику кількість навчальної літератури, досліджень, монографій і дисертацій, брали участь у розробці й експертизі нормативно-правових актів, працювали із вихованцями нашого університету. Тож можна із впевненістю сказати, що, незважаючи на непрості умови роботи під час пандемії, високий рівень проведення нашої спільної наукової діяльності не змінився», – відзначив очільник вишу.

Із привітаннями також виступили Євген Гірник, перший заступник голови Львівської обласної ради; Тарас Сабанюк, т.в.о. начальника Головного управління Нацполіції у Львівській області; Ольга Котовська, директор Департаменту освіти й науки Львівської обласної державної адміністрації, а також Андрій Павлів, директор Львівського конференц-бюро Львівської міської ради. Вони вручили відзнаки викладачам і науковцям ЛьвДУВС. До слова також було запрошено Наталію Знетиняк, заступника директора Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді.

Наказом Міністерства внутрішніх справ України працівників університету також відзначили за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і високий професіоналізм. Нагрудним знаком «За відзнаку у службі» було нагороджено майора поліції Ігоря Федчака, доцента кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету №2. Почесною грамотою МВС відзначили Степана Мельника, заступника декана факультету №2 та Євгена Карпенка, доцента кафедри практичної психології Інституту управління, психології та безпеки. Нагороди працівникам ЛьвДУВС вручав ректор Роман Благута.

За підсумками наукової роботи у 2020 році в університеті було проведено конкурс на здобуття звання «Кращий науковець» та «Краща кафедра». За результатами конкурсу звання «Краща кафедра ЛьвДУВС за підсумками наукової роботи у 2020 році» здобули кафедра оперативно-розшукової діяльності факультету № 2, кафедра кримінального права і кримінології факультету № 1 та кафедра менеджменту Інституту управління, психології та безпеки.

У номінації «Доктор наук» перше місце посіла Зінаїда Живко, професор кафедри менеджменту Інституту управління, психології та безпеки; друге місце – В’ячеслав Навроцький, професор кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1; третє місце – Василь Франчук, проректор ЛьвДУВС.

У номінації «Кандидат наук» перемогу здобув Ігор Федчак, доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 2; друге місце – Мирослав Ковалів, завідувач кафедри адміністративно-правових дисциплін Інституту права; третє місце – Галина Лялюк, доцент кафедри теоретичної психології Інституту управління, психології та безпеки.

У номінації «Дослідник» перше місце здобула Роксолана Запотічна, викладач кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення факультету № 2; друге місце – Володимир Гобела, старший викладач кафедри менеджменту Інституту управління, психології та безпеки; третє місце – Людмила Балушка, викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2.

Після закінчення урочистої академії з нагоди Дня науки було проведено Звітну наукову конференцію. Її модератором виступила Ольга Балинська, проректор ЛьвДУВС. Керівники факультетів та інститутів доповіли про успіхи науково-педагогічних працівників і привітали всіх із професійним святом.

Більше фото на сторінці ЛьвДУВС у Facebook