UA

П'ятниця, 14 травня 2021 10:54

Студенти ЛьвДУВС поспілкувалися з практичним працівником про медичні правовідносини

(1 Vote)

До студентів Інституту права ЛьвДУВС завітала Національний представник Європейської асоціації медичного права, заступниця голови Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, адвокат, Христина Терешко.

Експертка провела для вихованців вишу лекцію про особисті немайнові права фізичної особи в сфері медичних правовідносин. Під час заняття присутні обговорювали питання юридичної регламентації роботи лікаря, права пацієнта. Учасники зустрічі спілкувалися про судову практику у справах про надання медичної допомоги.

На занятті також йшла мова про окремі аспекти права на життя, інформацію про стан здоров'я, права на таємницю про стан здоров'я та перспективи закріплення евтаназії в законодавстві України.

Протягом лекції студенти були активними та задавали спікерці чимало питань.

Відзначимо, що Христина Терешко передала в бібліотеку Інституту практичні посібники та примірники науково практичного журналу «Медичне право», відповідальним секретарем якого вона є.

Ініціатор заходу – заступниця директора Інституту права ЛьвДУВС Альона Дутко.