UA

Четвер, 13 травня 2021 16:53

У ЛьвДУВС відбувся концерт, присвячений Дню матері (відео)

(1 Vote)

У навчально-тренувальному відділі «Верещиця» відбувся концерт, присвячений Дню матері. Ведучими на святі були першокурсники Юлія Мороз та Віталій Коваль.

Юнаки та дівчата декламували зворушливі вірші, грали на гітарі, співали пісні, а також танцювали.

Зокрема, представник факультету №3 Юрій Сочин під гітару виконав музичний твір «Мати каже правду». Його колеги Максим Прусак, Ольга Довга та Софія Муха декламували вірші. Здобувачка факультету №2 Марта Турчин заспівала «Мамо, мамо». Також прозвучала пісня «Чорнобривці» у виконані вихованки факультету №1 Христини Клапіюк.

На завершення концерту всі учасники виконали пісню авторства Кузьми Скрябіна «Мам».

Музичне привітання для матерів підготували також і працівниці відділення соціально-гуманітарної роботи Юлія Качанівська та Діана Громова спільно із здобувачами вишу.