UA

Четвер, 13 травня 2021 16:32

Ректор ЛьвДУВС привітав переможців конкурсу на краще декламування поезії і прози та лауреатів фестивалю «Дзвони Чорнобиля-2021»

(1 Vote)

Очільник ЛьвДУВС Роман Благута нагородив переможців конкурсу на краще декламування поезії і прози, а також привітав лауреатів фестивалю патріотичної пісні «Дзвони Чорнобиля-2021». Конкурс на декламування проводився із нагоди Всесвітнього дня поезії і залучив більше шістдесяти учасників серед вихованців та працівників вишу. «Дзвони Чорнобиля-2021» було організовано Українською Асоціацією «Чорнобиль» органів та військ МВС України. У фестивалі взяли участь п’ять здобувачів та один науковий працівник університету.

«Українська освіта не позбавлена потреби залучати здобувачів до самореалізації у спорті, науці, творчості, адже це один із елементів становлення вас, як громадян нашої держави. Тому зичу вам мужності, терпіння, особистого щастя і професійних досягнень. Реалізуйте себе й надалі», – звернувся до переможців ректор.

Список переможців конкурсу на краще декламування поезії і прози:

АВТОРСЬКА ПОЕЗІЯ

1 місце – Тетяна ПАРІЙ, студентка другого курсу ІУПБ;

2 місце – Лідія МАЗЕПА, студентка першого курсу ІУПБ;

3 місце – Олена МЕЛЕЧКО, студентка третього курсу Інституту права;

3 місце – Кароліна ГАПЧИЧ, студентка другого курсу ІУПБ;

«оригінальність виконання поезії» – Катерина МИГАЛЬ, третьокурсниця факультету № 2 ІПФПНП.

ПОЕЗІЯ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ

1 місце – Людмила БЕЛЬМЕГА, другокурсниця факультету № 1 ІПФПНП;

«висока майстерність декламування поезії» – Тетяна ПАРІЙ, студентка другого курсу ІУПБ;

«майстерність декламування класичної поезії» – Олена КУБРА, студентка четвертого курсу ІУПБ;

«краще декламування поезії Л. Костенко» – Марія ЛОЦЬКО, студентка четвертого курсу ІП;

«щирість емоцій та зворушливе виконання твору» – Каріна ВИШИВАНЮК, студентка першого курсу ІУПБ;

«майстерне відтворення настрою поезії» – Вікторія СТОКОЛОС, третьокурсниця факультету № 2 ІПФПНП;

«оригінальний молодіжний вибір» – Ірина СЛИВКА, студентка четвертого курсу Інституту права;

«філософське прочитання поезії» – Олена ЦІЦЬКА, четвертокурсниця факультету № 1 ІПФПНП.

Дипломом Української Асоціації «Чорнобиль» були нагороджені Софія Матвійчук і Марта Дубан, другокурсниці факультету №2, Олександра Горбан, другокурсниця факультету №1 та Тетяна Скільська, четвертокурсниця Інституту права.