UA

Середа, 12 травня 2021 16:42

У ЛьвДУВС обговорили теоретичні та прикладні аспекти менеджменту і безпеки

(1 Vote)

У ЛьвДУВС відбулася науково-практична інтернет-конференція «Менеджмент і безпека: теоретичні та прикладні аспекти». Захід приурочений 15-річчю кафедри менеджменту. Подія проходила дистанційно на базі платформи Zoom.

До участі долучилися науковці з провідних університетів України, представники громадських організацій, компаній, спілок, а також Львівської обласної ради, Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України у м. Івано-Франківськ.

Крім цього учасниками події стали міжнародні колеги ЛьвДУВС із університетів Бразилії, Філіппін, Індонезії, Індії, Таїланду та Словаччини.

З вітальним словом до присутніх звернулася проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська.

«Сьогоднішній захід дуже важливий і це демонструє кількість і якість учасників, яких ми бачимо перед собою», - підкреслила Ольга Балинська.

Проректорка відзначила, що впродовж цих 15-ти років кафедра менеджменту налагодила співпрацю із закладами вищої освіти як у сфері підготовки фахівців-безпекознавців, так і в сфері розробки наукових пошуків і досягнень.

«Ми щиро бажаємо цій кафедрі зростання, але ще особливо приємно вітати наших закордонних колег, бо саме завдяки їм цей захід набув статусу міжнародного», - наголосила професорка.

2Ольга Балинська також подякувала закордонним колегам, що знайшли можливість долучитися до цього наукового заходу. Вона зауважила, що сьогоднішня конференція покликана бути хорошим плідним діалогом та майданчиком для конструктивних дискусій.

Після цього вітальне слово мав директор Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС В’ячаслав Бліхар.

3«Наша конференція є логічним продовженням попередніх наукових дискусій щодо убезпечення особистості, підприємства й держави загалом. Особливо важливим у цьому контексті є питання економічної безпеки. Цей науковий захід є хорошою нагодою осмислити й проаналізувати проблеми економічної безпеки на всіх рівнях, розробити стратегію економічного співробітництва у сфері економічної безпеки й напрацювати механізми протидії усім загрозам».

Привітав учасників інтернет-конференції проректор вишу Василь Франчук.

4«Ця конференція підтверджує правильність 15-тирічного вибору щодо української стратегічної безпекової проблеми. Наші підходи є зрозумілими й науково практичними, у зв'язку з чим маємо багато однодумців.

«Вірю, що наша книга «Львівська наукова школа безпекознавства» буде ставати із кожним роком все вагомішою, зокрема, завдяки участі науковців із кафедри менеджменту. Хочу побажати, щоб ми всі об'єднувалися навколо спільної ідеї і розуміли, що сьогодні науковий продукт тільки тоді буде успішним, коли буде мати не тільки теоретичне, а й практичне значення», - відзначив Василь Франчук.

5Янків Мирон, ректор Львівського інституту менеджменту, також долучився до вітань. Він підкреслив, що сьогоднішня тема з кожним днем стає дедалі актуальнішою для нашої держави.

6Крім цього, присутніх вітали Михайло Штангрет, доцент кафедри загально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС, Ірина Ревак, професор кафедри соціально-гуманітарної підготовки ЛьвДУВС, Леся Томаневич, головний спеціаліст відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Володимир Дудюк, доцент кафедри менеджменту організацій і адміністрування Національного лісотехнічного університету України та Іван Швед, заступник директора групи компаній «Колекс».

7Робота конференції була побудована за кількома напрямками. На онлайн-зустрічі обговорювали актуальні проблеми менеджменту та безпекової діяльності в умовах глобалізаційних викликів сучасності. Мова йшла про організаційно-управлінські аспекти забезпечення економічної безпеки підприємств. Присутні дискутували й на тему соціально-психологічних та правових аспектів безпекової діяльності. Крім цього, учасники конференції спілкувалися про фінансову безпеку держави та суб’єктів господарювання.

8Зокрема, під час події присутні говорили про розробку та формування інтелектуальної системи для оцінки впливу духовності на життя людини; реформування системи управління лісовим господарством України; контролінг в системі місцевого самоврядування, кібербезпеку сучасного споживання та багато іншого.

За результатами наукового заходу планується впорядкувати збірник матеріалів науковців.