UA

Вівторок, 11 травня 2021 11:51

Представники ЛьвДУВС вибороли призові місця на «Динаміаді-2021» з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу

(1 Vote)

Представники ЛьвДУВС здобули для університету призові місця на змаганнях за програмою «Динаміади-2021» Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» із легкої атлетики та легкоатлетичного кросу. Змагання відбувалися протягом двох днів.Команду ЛьвДУВС на події представляли десять курсантів вишу та викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Тарас Мороз і Микола Гіль.

У перший день змагань в особистому заліку третє місце посіли Станіслав Процюк, другокурсник факультету №3 (біг 1500 м), а також Володимир Рак, другокурсник факультету №2 (стрибки у довжину). У командній першості збірній університету вдалося вибороти перше місце.

За підсумками другого дня у змаганнях з легкоатлетичного кросу курсанти теж отримали призові місця. Микола Карпа, другокурсник факультету №3, здобув третє місце у дистанції 1000 м; Максим Давидович, другокурсник факультету №3, посів третє місце у дистанції 3000 м; Надія Гундерук, другокурсниця факультету №1, отримала першість у дистанції 1000 м, а Святослав Процюк, другокурсник факультету №3, посів друге місце у дистанції 5000 м.

Крім цього, відбулася Спартакіада «Здоров’я», де спортсмени вишу у складі Тараса Мороза та Миколи Гіля здобула командне перше місце. Крім того, у Спартакіаді для учасників віком від тридцяти років третє місце отримав Тарас Мороз.

Вітаємо переможців та бажаємо їм наснаги для нових звершень!