Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 07 травня 2021 14:21

Інститут права ЛьвДУВС підписав договір про співпрацю із Факультетом права Трнавського університету (Словаччина)

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося підписання договору про наукове та освітнє співробітництво між Інститутом права ЛьвДУВС та Факультетом права Трнавського університету (Словацька Республіка). Подія проходила в онлайн-форматі. У ній взяли участь ректор ЛьвДУВС Роман Благута, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка, директор Інституту права Іван Красницький, доцентка Інституту права Оксана Броневицька, декан факультету права Трнавського університету Андреа Ольшовська та її заступники Петер Месарос і Мікаела Моравчикова.

1

На початку події вітальне слово мав Роман Благута, ректор ЛьвДУВС: «Маємо приємність перегорнути нову сторінку у співпраці із Трнавським університетом. Реалізуючи право на академічну свободу, Інститут права сьогодні має можливість укласти важливу угоду про співпрацю із факультетом права Трнавського університету в частині реалізації освітніх програм», – зазначив він під час промови.

2

Зі словами підтримки до учасників заходу звернувся посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка.

«Я хотів би, щоб в наших країнах завдяки співпраці закладів освіти панувала сила права. Від того, як ми будемо виховувати та навчати студентів, залежить, в першу чергу, майбутнє України. Тож бажаю всім плідної співпраці і сподіваюся, що це початок великої роботи», - зауважив він.

3

«Дуже рада, що обидва факультети погодилися співпрацювати у науковій сфері; сподіваюся, що наша спільна робота сприятиме академічній мобільності студентів із обох країн. На нашому факультеті панує сімейна і дружня атмосфера, тому переконана, що представники вашого закладу почуватимуть себе у Трнавському університеті, як вдома», – наголосила під час свого виступу Андреа Ольшовська, декан факультету права Трнавського університету. 

4

Декан факультету подякувала Альоні Дутко, заступниці директора Інституту права ЛьвДУВС, за ініціативу в напрямку співпраці двох університетів.

«Хочу запевнити, що колектив нашого Інституту докладе всіх зусиль для того, щоб наша співпраця була не формальною, а реальною. Ми зацікавлені у обміні досвідом із нашими зарубіжними партнерами, тому я переконаний, що наше партнерство буде корисним для обох закладів – як для викладачів, так і для студентів. Маю надію, що ми наближаємося до закінчення пандемії і з її закінченням зможемо налагодити особисті контакти, зреалізуваваши проєкти, про які мріємо», – заявив Іван Красницький, директор Інституту права.

Привітали присутніх також заступники декана факультету права Трнавського університету Петер Месарос і Мікаела Моравчикова.

5

Предметом договору є спільна наукова й освітня діяльність у сфері підготовки і підвищення кваліфікації управлінського персоналу й викладацького складу, а також інша діяльність у межах внутрішнього законодавства та міжнародних договорів. Договір також передбачає співпрацю через участь у програмах двостороннього та багатостороннього міжнародного обміну студентами (ERASMUS+ та інші), здійснення спільних досліджень, організацію міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів та інших дослідницьких заходів, відрядження викладацького складу для практичної діяльності та дослідницької роботи, організацію літніх шкіл для студентів та інше.

6

Підписання договору відкриває перспективи академічної мобільності для студентів Інституту права у рамках програми «Європейські юридичні дослідження».

DSC 0059

Фото пресцентру факультету права Трнавського університету

Read 358 times