UA

Четвер, 06 травня 2021 14:04

Курсанти та офіцери ЛьвДУВС брали участь у забезпечення публічної безпеки та порядку під час Великодніх свят

(1 Vote)

У період Великодніх свят, 1 та 2 травня, вихованці Львівського державного університету внутрішніх справ охороняли спокій львів’ян і гостей міста. 160 курсантів вишу патрулювали центральною частиною міста, а також біля церков.

Вихованці ЛьвДУВС забезпечували публічну безпеку та порядок спільно із працівниками Залізничного, Сихівського, Франківського та Шевченківського районних управлінь поліції у Львівській області.

Традиційно у період відзначення державних свят майбутні поліцейські залучаються до несення служби з практичними працівниками. Спільні патрулювання, як і навчальна практика, дуже корисні для курсантів університету, адже дають їм можливість перейняти досвід у старших колег і застосувати набуті знання у реальних ситуаціях.