UA

Середа, 05 травня 2021 14:24

Радник КМЄС розповів курсантам про систему експертної служби Польщі

(1 Vote)

У ЛьвДУВС відбувся вебінар на тему «Система експертної служби в Польщі». Про найважливіші інституції польської судочинної системи третьокурсникам факультетів №1 і №2 розповідав Павел Карнас, працівник представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Києві.

За словами експерта, у кожному польському воєводстві існує криміналістична лабораторія, що здійснює роботу по розслідуванні злочинів. Головною науково-дослідною установою є Інститут криміналістичних експертиз у Кракові, який здійснює нагляд за лабораторіями у інших регіонах Польщі і є членом європейської мережі кримінально-судових інституцій.

Протягом онлайн-заняття Павел Карнас порівнював правові аспекти криміналістики у Польщі та Україні. Зокрема, на прикладі кримінального процесуального кодексу та Конституції України радник КМЄС показав, що криміналістична система нашої держави має як переваги, так і певні недоліки.

Наприкінці заняття Павел Карнас вичерпно відповів на питання курсантів та побажав їм успіхів у навчанні. Варто відзначити, що захід відбувався у рамках циклу вебінарів від Консультативної місії Європи в Україні й був проведений за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.