UA

11 червня відбудеться круглий стіл «Кримінальна юстиція в Україні: реалії та перспективи»

Кафедра кримінально-правових дисциплін Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ запрошує до участі в роботі круглого столу «Кримінальна юстиція в Україні: реалії та перспективи».

Напрями роботи круглого столу:

• реалії та перспективи кримінального права в Україні;
  • кримінальний процес: тенденції реформування;
  • реалії та перспективи гендерного мейнстримінгу у сфері кримінальної юстиції.

Круглий стіл відбудеться 11 червня за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 9, наукова зала № 1. Початок роботи – 10.00 год.

У випадку продовження терміну карантинних обмежень круглий стіл відбудеться у дистанційному форматі на базі платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету.

До участі в круглому столі запрошуються науковці закладів вищої освіти, наукових установ, працівники правоохоронних органів, суду, адвокатури, громадських організацій, аспіранти, студенти.

За результатами роботи круглого столу планується видання збірника тез доповідей, який отримають безпосередні учасники заходу.

Для участі в круглому столі просимо зареєструватися до 04 червня з використанням електронного формуляра за посиланням: https://forms.gle/QR3aKoiT9ttddo478

Тези будуть включені до збірника матеріалів за умови того, що організатори заходу отримають їх не пізніше 04 червня на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Публікація тез аспірантів ад’юнктів та студентів можлива за наявності позитивної і підписаної рецензії наукового керівника (очікуємо фото або скан рецензії).