Print this page
П'ятниця, 30 квітня 2021 09:58

У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. Захід розпочався із урочистостей – ректор вишу Роман Благута вручив директору Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрію Назару грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

Також за результатами Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання відзначено дипломом ІІ ступеня за номінацією «Навчальні видання» навчальний посібник «Особливості кваліфікації та розслідування злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми та незаконною міграцією» за загальною редакцією Тараса Созанського; дипломом ІІ ступеня за номінацією «Навчально-методичні видання» - навчально-методичний посібник Оксани Горпинюк «Застосування стандартів Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у кримінальних провадженнях в Україні»; дипломом І ступеня за номінацією «Наукові видання» - монографію Олександри Хитри «Реагування на кризові ситуації, що загрожують національній безпеці України: адміністративно-правові засади реалізації теорії та досвіду». Крім цього, очільник вишу вручив диплом доктора філософії Марії Ковальській.

7

Розгляд порядку денного, який включав питання з основних напрямків діяльності та розвитку університету, розпочався із заслуховування результатів профорієнтаційної роботи у 2020-2021 н.р., а також результатів роботи над дисертаціями ад’юнктів, аспірантів, здобувачів та роль у цьому процесі кафедр ЛьвДУВС.

8

Вчена рада визнала результати стажування як підвищення кваліфікації доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС кандидата юридичних наук Зоряни Дільної та старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін цього ж Інституту кандидата юридичних наук Наталії Устрицької. Працівниці вишу проходили стажування у Західному університеті імені Василе Голдіш (м. Арад, Румунія).

9

Учасники засідання присвоїли вчені звання доцента доцентові кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету № 3 кандидатові юридичних наук Анатолію Нікітіну та старшому викладачеві кафедри адміністративно-правових дисциплін Інституту права кандидатові юридичних наук Тарасу Тимчишину.

Вчена рада також створила комісію з перевірки рівня педагогічної, навчально-методичної та наукової роботи здобувачеві вченого звання доцента старшій викладачі кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права кандидату юридичних наук Наталії Устрицькій.

10

Затверджено Положення про порядок призначення на посаду декана (начальника) факультету, директора (начальника) інституту (навчально-наукового інституту) та Положення про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників ЛьвДУВС. Прийнято рішення про видачу дипломів доктора філософії.

Традиційно було рекомендовано до друку та поширення через мережу Інтернет видань та затверджено навчальні плани.

Read 308 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС