Print this page
Четвер, 29 квітня 2021 17:29

Представники ЛьвДУВС взяли участь у вебінарі, присвяченому гендерному мейнстримінгу

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Радниця ректора з гендерних питань Ірина Євхутич та доцент кафедри соціально-гуманітарної підготовки ЛьвДУВС Роман Андрусишин взяли участь в інтерактивному вебінарі «Гендерний мейнстримінг в діяльності органів державної влади: що це та як з цим працювати?».

1

Онлайн-подію організувала Консультативна місія Європейського Союзу в Україні спільно з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем».

2

Із привітальним словом до учасників заходу звернулися керівниця Регіонального представництва КМЄС у Львові Ханнелоре Вальєр, експертка з питань співробітництва КМЄС Лідія Дужич та керівниця центру «ЮрФем: освіта», тренерка Вікторія Карпа.

3

Спікери заходу, насамперед, пояснили, що таке гендерний мейнстримінг та навели його кращі практики в Україні. Крім цього, розповіли про гендерну політику і структуру її застосування.

4

Під час вебінару також йшлося про гендерні аспекти при формуванні навчальних програм, застосування гендерно чутливого підходу в органах державної влади, проведення моніторингу гендерно чутливих даних.

5

Насамкінець спікери заходу підняли питання недопущення сексизму на роботі.

Read 174 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС