UA

Четвер, 29 квітня 2021 14:53

У ЛьвДУВС триває вакцинація від COVID-19

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ триває вакцинація від COVID-19. Сьогодні щеплення від коронавірусу отримали понад 30 працівників університету.

Процедуру проводили представники Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України у Львівській області».

На важливості вакцинації від небезпечного вірусу наголошують медики. «Невакциновані особи наражають на небезпеку і себе, і оточуючих. Щоби населення було захищеним від вірусу, потрібно, аби якомога більше людей отримали щеплення. Це допоможе досягти колективного імунітету та подолати пандемію», – пояснює лікар-інфекціоніст Ольга Калічка.

Сьогодні першу дозу щеплення від коронавірусу отримали очільник вишу Роман Благута, перший проректор Тарас Созанський, проректори Мар’ян Гурковський, Ольга Балинська та Олег Шинкарук, а також керівники структурних підрозділів. Представників університету вакцинували препаратом CoronaVac.

«Перед процедурою ми обов’язково з’ясовуємо, чи людина є здоровою, розпитуємо про самопочуття, вимірюємо температуру. Цікавимось, чи є алергія на ліки або їжу, якою була реакція на попереднє щеплення, чи немає серйозних захворювань», - зауважила лікар-інфекціоніст Ольга Калічка.

Після вакцинації людина залишається під наглядом медиків ще пів години.

«Почервоніння у місці ін’єкції чи незначне підвищення температури – це цілком нормальна реакція, - говорить лікар-інфекціоніст. - Ці симптоми означають, що вакцина почала діяти, а організм виробляє імунітет».

Повторна вакцинація працівників ЛьвДУВС відбудеться вже наступного місяця.