Print this page
Четвер, 29 квітня 2021 14:07

Міжнародні фахівці розповіли курсантам про важливість взаємодії поліції та громади

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся вебінар на тему «Взаємодія поліції та громади – побудова довіри». Про практичні інструменти, які можуть підвищити рівень довіри громадян до поліції, курсантам розповідали Ян Данко і Фелікс Гауч, радники-тренери Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

10

Протягом семінару спікери акцентували увагу на тому, що таке довіра та надавали конкретні поради щодо комунікації поліцейських із громадянами. «Коли люди вам довіряють, вони почуваються комфортніше у вашій присутності. Для правоохоронців надважливо здобути таку довіру, адже поліція не може існувати без схвалення громади», – зазначив під час вебінару Ян Данко. Він також представив курсантам 9 принципів Роберта Піля, британського полісмена, що працював над втіленням ідеї співробітництва правохоронців і громадян.

10

Після цього Фелікс Гауч презентував вихованцям ЛьвДУВС схему у вигляді піраміди, що складається із кроків, які є важливими у побудові взаємин із громадою.

10


Представники КМЄС також ознайомили курсантів із багатьма нюансами community policing. Наприклад, пояснили, що поліція мусить реагувати на потреби громади, працювати спільно із мешканцями задля попередження правопорушень.

10

Наприкінці заняття тренери відповіли на питання курсантів і побажали їм успіхів у навчанні. Варто відзначити, що захід проходив за сприяння відділення актуалізації навчання та практичної підготовки.

Read 136 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС