Print this page
Четвер, 29 квітня 2021 10:02

Представники ЛьвДУВС взяли участь у вебінарі від КМЄС щодо застосування спецзасобів

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Представники ЛьвДУВС долучилися до вебінару від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні. Під час онлайн-заходу обговорили тему правомірності та пропорційності застосування спеціальних засобів.

1

Зустріч відбувалася на платформі Webex. Навчання проводили інструктори Поліцейської Школи в Слупську (Республіка Польща).

Фахівці розповіли про різновиди спецзасобів, окреслили правові підстави та принципи застосування їх застосування.

Спікери наголосили, у яких випадках доцільно застосовувати електрошокові пристрої до порушників. Крім цього, підкреслили, що є певна категорія осіб, до яких застосовувати цей спецзасіб заборонено.

1

Наприкінці вебінару присутніх ознайомили із тактико-технічними характеристиками окремих видів шокерів та розповіли про заходи безпеки при поводженні із ними.

Учасниками онлайн-події від ЛьвДУВС стали працівники кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Юрій Йосипів, Володимир Синенький, Назарій Туз, а також викладач циклу спеціальних дисциплін Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Богдан Тучапець та начальник відділу організації служби Михайло Кухта.

Read 170 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС