UA

Вівторок, 27 квітня 2021 10:53

Курсантка ЛьвДУВС Вікторія Надурак здобула друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

(1 Vote)

Другокурсниця факультету №1 Львівського державного університету внутрішніх справ Вікторія Надурак отримала друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Дослідження курсантки було представлено у спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права».

Конкурс відбувався на базі Харківського національного університету внутрішніх справ. Учасники, які увійшли до ІІ туру, презентували свої роботи на підсумковій науково-практичній конференції, що проходила минулого тижня. До заходу долучилися 20 молодих науковців із 13 закладів вищої освіти України. Загалом, для участі у ІІ турі конкурсу надійшло понад 60 наукових робіт із 34 вишів.

Курсантка ЛьвДУВС Вікторія Надурак презентувала на конференції своє дослідження на тему «Забезпечення реалізації засади верховенства права у процесі здійснення правосуддя». Науковий керівник роботи - доцентка кафедри теорії права, конституційного та приватного права факультету №1 Наталія Федіна.

«Актуальність мого дослідження полягає у тому, що з верховенством права в Україні існують суттєві проблеми, які породжують нестабільність державної влади, відсутність належного забезпечення доступності правосуддя, неупередженого та справедливого суду, підвищення рівня корупції, що призводить до порушення основних прав і свобод людини та громадянина», - розповіла Вікторія Надурак.

Крім цього, відзначила, що принцип верховенства права є однією з провідних складових загальної системи засад будь-якої сучасної демократичної, правової держави. «Він втілює у собі поєднання таких ідей як свобода, рівність, справедливість і гуманізм. Саме тому я обрала цей напрям дослідження», - наголосила курсантка.

Вітаємо Вікторію Надурак та її наукового керівника із призовим місцем у конкурсі, бажаємо нових цікавих досліджень та перемог!