Print this page
П'ятниця, 23 квітня 2021 15:29

У ЛьвДУВС відбулася серія майстеркласів, присвячених синдрому емоційного вигорання

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар «Подолання синдрому емоційного вигорання». Захід проходив дистанційно на онлайн-платформі ZOOM. Семінар мав чітко окреслену прикладну орієнтацію і об’єднував чотири майстеркласи відомих психологів-практиків.

 1

З вітальним словом до учасників семінару звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

«Сьогодні ми проведемо не просто науковий захід, а семінар-тренінг, присвячений проблемам, причинам і профілактиці емоційного вигорання, – відзначив очільник вишу. – Як ніколи це питання є актуальним з точки зору соціально-економічної ситуації в державі. Від того, наскільки якісно фахівці-психологи зможуть реалізувати свої знання та вміння, залежить успішність роботи працівників різних підрозділів. Це важливо і в контексті підготовки здобувачів вищої освіти, що дасть їм можливість використовувати ці практичні навички у своїй діяльності».

 2

Завершуючи свій виступ, Роман Благута привітав учасників заходу із Днем психолога та побажав усім здоров’я, достатку та стійкості до емоційного вигорання.

 3

До присутніх також звернулася завідувачка кафедри практичної психології Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС Галина Католик. Вона підкреслила, що сьогодні про синдром емоційного вигорання говорять всі. Психологиня зауважила, що на даний час є багато різних досліджень цього феномену, адже за останні 30 років значно зросла кількість пацієнтів, які звертаються за допомогою саме у цьому напрямку.

 4

Після вітальної частини учасників наукового заходу розділили по онлайн-кабінетах, де науково-педагогічні працівники Інституту управління, психології та безпеки – психотерапевти, тренери, консультанти – проводили майстеркласи.

У першому кабінеті відбувався захід під назвою «Використання методу ненасильницького спілкування в подоланні емоційного вигорання». Майстерклас проводили доценти кафедри теоретичної психології вишу, практикуючі психологи-консультанти, гіпнологи, тренери Наталія та Віталій Карпенки.

 5

Ще один тренінг проходив із застосуванням технік «Професійне кредо», «Я і робота», «Калейдоскоп емоцій» та «П’ятий поверх». Цей майстерклас проводили завідувачка кафедри практичної психології, практикуюча спеціалістка, психологиня-психотерапевтка психоаналітичної орієнтації Галина Католик та старша викладачка цієї кафедри, спеціалістка в роботі з метафоричними картами, фахівчиня-поліграфолог Наталія Калька.

 6

У третьому кабінеті завідувачка кафедри теоретичної психології, членкиня ГО «Українська асоціація сімейних психологів» Зоряна Ковальчук провела майстерклас із застосуванням нейрографіки.

 7

У четвертому кабінеті відбувся захід із використанням методів арттерапії та когнітивно-поведінкової психотерапії. Його провели доцентка кафедри теоретичної психології, практична психологиня і психотерапевтка за напрямком когнітивно-поведінкової психотерапії Оксана Христук та доцентка кафедри теоретичної психології, сертифікована фахівчиня по напрямку «Арттерапія» Ольга Угрин.

Модераторами події були заступниця директора Інституту управління, психології та безпеки Зоряна Кісіль та доцент кафедри практичної психології Євген Карпенко.

Відзначимо, що до семінару долучилися науковці різних закладів вищої освіти, а також психологи-практики. Зокрема, учасниками заходу стали представники Департаменту персоналу МВС України, Національної академії внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національної академії Служби безпеки України та Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Read 310 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС