UA

21 травня відбудеться круглий стіл «Актуальні питання підготовки фахівців для підрозділів по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та карного розшуку»

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу «Актуальні питання підготовки фахівців для підрозділів по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та карного розшуку», який відбудеться 21 травня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи круглого столу:

-       освітні концепції та технології підготовки працівників поліції: міжнародний досвід;

-       новітні тенденції та проблеми в діяльності підрозділів по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та карного розшуку, врахування їх у підвищенні якості професійного навчання;

-       сучасний стан та перспективи підготовки фахівців за пріоритетними профілями забезпечення професійної освіти у Львівському державному університеті внутрішніх справ;

-       реалізація освітніх програм з урахуванням потреб стейкхолдерів.

У роботі круглий стіл братимуть участь науковці закладів вищої освіти, наукових установ, працівники правоохоронних і правозахисних органів, громадських організацій.

Круглий стіл відбудеться у дистанційному форматі на базі платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету.

Заявку на участь у круглому столі просимо надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14 травня.