UA

Четвер, 22 квітня 2021 17:33

Під час Дня відкритих дверей онлайн студенти та курсанти поділились враженнями від навчання у ЛьвДУВС

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ пройшов День відкритих дверей. Подія відбувалася у форматі прямого ефіру на офіційній сторінці вишу в Instagram.

Зустріч організували, аби ознайомити майбутніх абітурієнтів із умовами вступу, особливостями навчання курсантів і студентів, а також перспективами працевлаштування для випускників.

«Цього разу ми проводимо захід у іншому форматі - освітні програми презентуватимуть наші студенти і курсанти. Вони готові розповісти майбутнім вступникам про свій досвід у ЛьвДУВС», – відзначив ректор університету Роман Благута.

Своїми враженнями про навчання у виші першою поділилася Вікторія Надурак, другокурсниця факультету №1. Вона пригадала, як проходили заняття у Верещиці, розказала про свої улюблені предмети, а також наголосила, що університет сприяє розвитку здібностей здобувачів, тож головне – не втратити свій шанс.

Магістрант факультету №3 Володимир Барнич поділився власним досвідом участі у курсантсько-студентському самоврядуванні та відзначив, що виш допоміг йому сформувати лідерські якості.

Студенти Інституту права Олександр Переведенцев та Наталія Чорна також поділилися своїми історіями. А Володимир Петрів та Іванна Байла, які представили Інститут управління, психології та безпеки, говорили про переваги вступу на спеціальності, за якими навчаються.

Наприкінці до слова був запрошений Юрій Назар, представник приймальної комісії та директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, який відповів на усі запитання абітурієнтів.

Переглянути ефір можна на сторінці ЛьвДУВС у Instagram.