UA

Четвер, 22 квітня 2021 16:39

ЛьвДУВС долучився до міжнародної конференції, присвяченій темі контролю за достовірністю документів

(1 Vote)

Львівський державний університет внутрішніх справ виступив співорганізатором міжнародної конференції «Документи – безпека та контроль, тактична робота».

Захід проходить онлайн у рамках Норвезького проєкту, що реалізується у Польщі з метою підвищення ефективності боротьби зі злочинністю, зокрема, торгівлею людьми. Проєкт передбачає покращення компетенції поліцейських і представників інших служб щодо контролю за достовірністю документів та виявлення фактів їх підробки.

До міжнародної конференції долучилися делегати різних організацій та установ з Польщі, а також закордонні партнери - правоохоронці з Чехії, Литви, Естонії, Словаччини, Угорщини, Нідерландів, Туреччини та Кіпру.

ЛьвДУВС на заході представили ректор університету Роман Благута та доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 Євген Пряхін.

Як відзначили організатори, метою конференції є поширення фахових знань та налагодження співпраці із закордонними експертами.

Одним із доповідачів на заході виступив доцент ЛьвДУВС Євген Пряхін. Він представив презентацію, що стосувалася теми реєстрації населення та управління ідентифікацією в Україні. Зокрема, звернув увагу на основні проблеми, пов’язані з реєстрацією та обліком громадян.

Крім цього, учасники конференції обговорили, як ефективно протидіяти викраденню персональних даних та використанню підроблених документів.