Print this page
Четвер, 22 квітня 2021 12:35

Фахівці КМЄС провели вебінар, присвячений комунікативним навичкам поліцейських

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Курсанти ЛьвДУВС продовжують покращувати свої навички з комунікації. А допомагають їм у цьому радники-тренери Консультативної місії Європейського Союзу Ян Данко та Фелікс Гауч.

 1

Учора міжнародні фахівці провели для вихованців вишу вебінар, присвячений технікам вербального дзюдо. Представники КМЄС пояснили, як знизити рівень напруги у конфліктних ситуаціях та які навички стануть у нагоді поліцейському.

«Перш за все, ви повинні ставитися до людей із повагою, – наголосив Ян Данко. – Адже коли люди відчувають, що ви їх поважаєте, вони виявляють до вас довіру. А це підвищує ефективність спілкування».

 2

Фахівець відзначив, що потрібно завжди просити та пояснювати. «Уявіть, що ви обгороджуєте місце події спеціальною стрічкою. І щоби перехожі, які опинилися поряд, не заходили за периметр, ви повинні роз’яснити чому не слід цього робити. Пропоную використовувати таке речення: «Будь ласка, не підходьте ближче, тому що ви можете пошкодити сліди чи докази, які залишилися на місці події, і це ускладнить або зробить неможливим розслідування справи», - пояснив Ян Данко.

 3

Представник КМЄС зауважив, що людині завжди потрібно давати вибір. «Якщо ви ставите ультиматум або ж намагаєтеся загнати її в кут, особа починає нехтувати ваші вказівки. Вважливо дослухатися до того, що вам говорять. Коли з людиною трапилася біда, а ви проявляєте щиру стурбованість її ситуацією, вона розуміє, що вам не байдужі її проблеми, тож відкривається перед вами», - переконаний Ян Данко.

 4

Він порадив курсантам завжди залишатися професіоналами. «Ви представляєте державу. Коли працюєте на вулицях - ви вдягнені в однострій, тому вас легко ідентифікувати. Оскільки у всіх сьогодні є смартфони, будь-яку вашу дію можуть записати на відео. Тож не давайте нікому приводу поскаржитися на вас. Не сприймайте особисто будь-які вербальні атаки у вашу сторону. Завжди залишайтеся спокійними», - наголосив спікер.

Його колега, Фелікс Гауч, розповів, як правильно спілкуватися у таких випадках. «Важливо визнати, що з людиною щось трапилося, і запропонувати їй допомогу. Це також один із дієвих способів знизити рівень напруги», - підкреслив радник-тренер.

 5

Представник КМЄС додав, що не варто говорити людині, що ви її розумієте, та просити її заспокоїтися. Це може спричинити зворотній ефект.

«Якщо ви вдосконалите ці навички, то знатимете як спілкуватися у конфліктних ситуаціях та зможете краще виконувати свої професійні обов’язки», – підсумував Фелікс Гауч.

Read 206 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС