Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 21 квітня 2021 17:24

Представники університету пройшли навчання від міжнародних фахівців з антикорупційної діяльності

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Хто такі викривачі та як саме вони допомагають у боротьбі з корупцією, - вичерпні відповіді на ці питання отримали учасники вебінару від Львівського представництва Консультативної місії ЄС. Під час тренінгу також йшлося про конфлікт інтересів, етичні норми та корупційні ризики у період пандемії.

1

Захід тривав упродовж двох днів, а його спікерами стали міжнародні експерти з антикорупційної діяльності.

1

До навчань долучилися близько сотні учасників, серед яких - представники Національної поліції, прокуратури, обласної державної адміністрації та Львівського державного університету внутрішніх справ.

1

Перед початком вебінару до присутніх звернулася голова регіонального представництва КМЄС у Львові Ханнелоре Вальєр. Вона зазначила, що боротьба з корупцією є нелегкою справою.


1

«Цей семінар надасть вам знання та практичні поради від фахівців з антикорупційної діяльності, а також сприятиме створенню групи підтримки, де ви зможете обмінюватися досвідом. Сподіваюсь, отримані знання будуть корисними, ви дізнаєтеся багато речей, які зможете впровадити у своїй щоденній діяльності та поділитеся напрацюваннями зі своїми колегами», - наголосила Ханнелоре Вальєр.

1

Модераторами заходу були старший радник з питань загальної правоохоронної діяльності Львівського представництва КМЄС Марек Дзердзега та його колега, експертка з реформування державних фінансів Марина Посмітна.

1

Проводили навчання польські фахівці Кшиштоф Крак та Мацєй Внук – відомі спеціалісти з антикорупційної діяльності.

1

Загалом, вебінар стосувався кількох вкрай важливих тем. У перший день заходу спікери розповідали про те, хто такі викривачі та чому їх називають вартовими на сторожі закону. Крім цього, ділилися досвідом впровадження інституту викривачів у Польщі.

1

Наступного дня Мацєй Внук продемонстрував грунтовну презентацію, присвячену етиці та конфлікту інтересів. Під час свого виступу він пропонував учасникам різні ситуаційні завдання та одразу ж радив, як діяти у певних суперечливих ситуаціях.

1

Під час тренінгу йшлося про роль керівника як етичного лідера та корупційні ризики під час пандемії. Також обговорили етику держслужбовця в інтернеті та звернули увагу на виклики, із якими кожен можемо зіткнутися у часи «гібридної війни».

1

Учасники тренінгу жваво ділилися думками та власним досвідом щодо запропонованих тем, а наприкінці зустрічі – пройшли підсумкове опитування про враження від вебінару.

Read 311 times