UA

Вівторок, 20 квітня 2021 15:55

Представник КМЄС розповів курсантам про переваги створення консультативної групи громадян

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся вебінар на тему «Консультативні групи громадян». Подія проходила у рамках циклу онлайн-занять від представників Консультативної місії Європейського Союзу в Україні для курсантів університету. Про покращення відносин між поліцією і громадою через створення спеціалізованих груп курсантам розповів Марек Дзєжеґа, радник-тренер КМЄС.

Він зазначив, що співпраця поліції і громади є ефективним інструментом для вирішення суспільних проблем. Практика співробітництва людей і правоохоронців широко застосовується у західних країнах і такий підхід дозволяє знаходити вирішення для багатьох локальних проблем. Один із шляхів впровадження такої практики – це створення консультативної групи громадян, функціонування якої сприяє поліпшенню комунікації, обміну інформацією, побудові довіри та покращенню якості життя.

«До такої групи мають входити люди, які представляють інтереси громади: високопосадовці, представники громадянського суспільства та місцевого бізнесу, керівництво поліції, релігійні лідери. Їхні зустрічі сприятимуть ефективному вирішенню багатьох проблем», - наголосив Марек Дзєжеґа.

Представник КМЄС надав курсантам поради щодо функціонування консультативних груп і розповів про особливості роботи із громадянами. Наприкінці вебінару Марек Дзєжеґа відповів на питання курсантів та висловив сподівання, що отримані знання будуть корисними у їхній професійній діяльності.