UA

Вівторок, 20 квітня 2021 14:49

Студентка ЛьвДУВС Юстина Олексин здобула III місце на всеукраїнському конкурсі наукових робіт

(1 Vote)

Студентка Інституту управління, психології та безпеки Юстина Олексин здобула ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей Міністерства освіти і науки України. Дівчина стала призеркою у номінації «Загальна та соціальна психологія».

Загалом до онлайн-заходу долучилися 28 молодих перспективних науковців. 15-16 квітня відбулася підсумкова конференція ІІ туру конкурсу, на якій здобувачі вищої освіти презентували свої наукові роботи. Зокрема, вихованиця ЛьвДУВС представила дослідження на тему «Особливості екзистенційних страхів COVID у пацієнтів лікарень психіатричного профілю».

«Є група людей з психічними розладами, які перебувають на стаціонарному лікуванні в психіатричній лікарні. Внаслідок своїх порушень, вони мають знижений імунітет, затьмарений стан свідомості та інші розлади особистості, які в умовах пандемії загострюються через вплив зовнішніх та внутрішніх факторів», – розповіла Юстина.

Студентка наголосила, що в умовах пандемії COVID-19 нагнітання страхів, створення постійної психічної напруги та стресу стало своєрідною психологічною зброєю масового ураження.

«Звісно, лише від нас і нашого критичного мислення залежить, як саме реагувати на це – мати холодну голову чи впадати в паніку», – наголосила здобувачка вишу.

Відзначимо, що науковим керівником роботи виступила Галина Католик, завідувачка кафедри практичної психології Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС.