UA

28 травня відбудеться постійно діючий науково-практичний семінар «Проблеми вдосконалення діяльності правоохоронних органів щодо виявлення, припинення та превенції корупційних проявів»

Запрошуємо до участі в роботі постійно діючого науково-практичного семінару «Проблеми вдосконалення діяльності правоохоронних органів щодо виявлення, припинення та превенції корупційних проявів», який відбудеться 28 травня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи семінару:

–  адміністративно-правові проблеми функціону-вання антикорупційного законодавства України;

–  кримінально-правові проблеми протидії корупційним проявам;

–  актуальні питання кримінологічної характеристики корупційних кримінальних правопорушень;

–  проблеми застосування антикорупційного законодавства України у правоохоронній та правозастосовній діяльності;

–  практика уповноважених осіб з антикорупційної діяльності в юридичних особах публічного права;

–  виявлення та припинення корупційних кримінальних правопорушень оперативними підрозділами Національної поліції;

–  впровадження принципів доброчесності у формуванні фахової, діяльнісної, соціальної та особистісної компетенції працівників правоохоронних органів.

У роботі семінару братимуть участь науковці закладів вищої освіти, наукових установ, працівники правоохоронних і правозахисних органів, громадських організацій.

Семінар проходитиме за адресою: м. Львів, Городоцька, 26, зал Наукового товариства. Початок – о 15.00 (реєстрація з 14.30).

У випадку продовження терміну карантинних обмежень семінар відбудеться у дистанційному форматі на базі платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету.

За результатами роботи семінару планується видання електронного збірника тез доповідей його учасників.

Заявку на участь у науково-практичному заході просимо надсилати на одну із зазначених нижче електронних адрес до 21 травня. Тези доповідей приймаються до 29 липня.

Детальну інформацію про захід та заявку на участь можете знайти за посиланням