UA

Середа, 14 квітня 2021 17:24

Під час засідання товариства юних науковців вишу обговорили тему європейської інтеграції в Україні

(1 Vote)

У ЛьвДУВС відбулося засідання товариства юних науковців вишу. Учасники зустрічі спілкувалися онлайн.

Розпочала засідання заступниця начальниці відділу організації наукової роботи кандидат юридичних наук Галина Савчин. Вона привітала учасників зустрічі та розповіла про те, що у ЛьвДУВС триває конкурс «Кращий науковець» у номінації «Гуртківець». Зокрема, зазначила, що здійснюється збір та опрацювання інформації щодо визначення переможців.

З актуальною та цікавою темою доповіді виступив професор кафедри теорії права, конституційного та приватного права факультету № 1 Назар Рудий. Він розповів про перспективи та проблеми європейської інтеграції в Україні.

Після цього з доповідями виступили представники кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення факультету №2, кафедри соціально-поведінкових, гуманітарних наук та економічної безпеки.

Курсант 3-го курсу факультету № 1 Роман Білий презентував свою роботу на тему «Участь перекладача у кримінальному процесі». А другокурсниця Інституту управління, психології та безпеки Романа Бандерич виступила з доповіддю «Економічна нерівність в Україні».

Наприкінці онлайн-зустрічі куратор товариства Юлія Шевців ознайомила присутніх з інформацією про майбутні конкурси та конференції.