Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 14 квітня 2021 17:24

Під час засідання товариства юних науковців вишу обговорили тему європейської інтеграції в Україні

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У ЛьвДУВС відбулося засідання товариства юних науковців вишу. Учасники зустрічі спілкувалися онлайн.

1

Розпочала засідання заступниця начальниці відділу організації наукової роботи кандидат юридичних наук Галина Савчин. Вона привітала учасників зустрічі та розповіла про те, що у ЛьвДУВС триває конкурс «Кращий науковець» у номінації «Гуртківець». Зокрема, зазначила, що здійснюється збір та опрацювання інформації щодо визначення переможців.

2

З актуальною та цікавою темою доповіді виступив професор кафедри теорії права, конституційного та приватного права факультету № 1 Назар Рудий. Він розповів про перспективи та проблеми європейської інтеграції в Україні.

3

Після цього з доповідями виступили представники кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення факультету №2, кафедри соціально-поведінкових, гуманітарних наук та економічної безпеки.

4

Курсант 3-го курсу факультету № 1 Роман Білий презентував свою роботу на тему «Участь перекладача у кримінальному процесі». А другокурсниця Інституту управління, психології та безпеки Романа Бандерич виступила з доповіддю «Економічна нерівність в Україні».

5

Наприкінці онлайн-зустрічі куратор товариства Юлія Шевців ознайомила присутніх з інформацією про майбутні конкурси та конференції.

Read 176 times