Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 09 квітня 2021 16:54

У ЛьвДУВС відбулася всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти «Право. Комунікація. Суспільство»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У ЛьвДУВС відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «Право. Комунікація. Суспільство». Цьогоріч захід проходив дистанційно. Учасники дискусії спілкувалися не лише українською мовою, але й іноземними - англійською, французькою та німецькою.

 1

Юних науковців привітала проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська:

«Ця конференція має понад 20-річну традицію. За цей час ми змістили акценти з мовно-культурологічного контексту на суспільно-комунікативний. Але однозначно центральним об’єктом обговорення залишається право. Адже право – це засіб комунікації держави з усіма, хто перебуває на її території, а також інструмент упорядкування співжиття у суспільстві. Наскільки ми хочемо, щоб суспільство було толерантним до нас, настільки ми самі маємо бути толерантними до оточення. Бажаю всім учасникам конференції жвавої комунікації та мовного порозуміння».

 2

Робота конференції проводилася за декількома напрямками. Здобувачі вищої освіти спілкувалися про становлення професійної компетентності засобами іноземної мови, формування національних та загальнолюдських цінностей як складових виховання мовної особистості. Учасники онлайн-зустрічі обговорювали актуальні проблеми діяльності правозахисних та правоохоронних органів. Крім цього, дискутували про використання різних форм та технологій дистанційного навчання у період пандемії.

 3

Йшлося також про інтернет-піратство, державне право, кіберзагрози, можливість поліцейської місії ЄС із підтримання миру на Сході України. Торкалися проблем боротьби з насильством в контексті проєкту «ПОЛІНА» та ролі кримінальних психологів в діяльності правоохоронних структур.

 4

Здобувачі презентували дослідження на теми перспектив розвитку інформаційної безпеки в Україні, участі перекладача у кримінальному процесі, найчастіших причин ДТП та багато іншого.

 5

Модераторами конференції були науково-педагогічні працівниці кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення факультету № 2 Мар’яна Кащук, Роксолана Запотічна, Андрій Герасимович та Оксана Федишин.

 6

Загалом до обговорення долучилися представники багатьох вишів України.

 7

За результатами цього наукового заходу планується впорядкувати збірник тез і виступів молодих науковців.

Read 314 times