UA

Середа, 07 квітня 2021 14:58

Здобувачі ЛьвДУВС пройшли онлайн-курс, присвячений особливостям допиту дитини

Онлайн-курс під назвою «Допит дитини: процесуальні та психологічні особливості» пройшли третьокурсники факультетів №1, №2 та №3 спільно з магістрантами Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Завдяки такому заходу вихованці ЛьвДУВС підвищили свою обізнаність в організації та проведенні допиту дитини з урахуванням відповідних стандартів правосуддя.

Під час курсу здобувачі ознайомилися з міжнародними нормами Кримінального процесуального кодексу України, що регулюють питання захисту прав дитини. Також розглянули вікові та психологічні особливості неповнолітніх, які мають враховуватись під час допиту.

Крім цього, тренери заходу надали учасникам практичні рекомендації, які знадобляться їм у професійній діяльності.

Після проходження онлайн-курсу учасники отримали відповідні сертифікати.

Відзначимо, що таких захід ініціювало відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.